*Даний сайт це демо версія нової сторінки.

ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ
ТЕХНОЛОГІЙ І ЗВ’ЯЗКУ

Засідання історико-краєзнавчого товариства «Одесика»

6/10/2021 319
7 червня 2021 року в Будинку вчених відбулося засідання історико-краєзнавчого товариства «Одесика», яку очолює д.і.н., проф. Савченко В.А. На засіданні було презентовано книгу В. Голованя «Воскресенский скит на Среднем Фонтане». На захід запросили бібліотекаря І категорії Сокотуху Т.С. Вона виступила з промовою оскільки є захисником історичних та культурних пам’яток 8 та 9 станцій Великого Фонтану. Також Теодосія Семенівна організовує лекції, виїзні  екскурсії для студентів та викладачів університету на територію Воскресенського скиту Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря на Середньому Фонтані. Вона постійно збагачує свої розповіді новими фактами, залучаючи відомих діячів культури, науки, а також істориків м. Одеси.
Також захід відвідали викладачі університету та завідувач бібліотеки Грищенко О.Л.
Розробникам

Зворотній зв'язок